• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2022/2023

    • Medzinárodné kolo

        • Bianka Bacsová

        • 3. miesto
        • WTT Senec · Medzinárodné kolo · 2022/2023
    • Krajské kolo

        • Matúš Király, Roland Bača, Nikita Rievienko, Jakub Petráš

        • 1. miesto
        • Stolný tenis žiaci · Krajské kolo · 2022/2023
        • Teo Adam Gabera, Samuel Belovič, Alex Rosenberger, Patrik Cienky, Tomáš Ďurko, Hani Al-Zabidi, Tobias Gurbaľ, Adriano Sási, Jakub Kovalčík, Tomáš Šomják

        • 3. miesto
        • Super Florbal · Krajské kolo · 2022/2023
    • Okresné kolo

        • Olívia Medvecová, Ema Ondrejčová, Tamara Juhászová, Tamara Mantičová

        • 1. miesto
        • Street Basketbal 3x3 · Okresné kolo · 2022/2023
        • Filip Nehoda, Adriano Sási, Oleksandr Onyshchuk, Tomáš Šomják

        • 1. miesto
        • Street Basketbal 3x3 · Okresné kolo · 2022/2023
        • Teo Adam Gabera, Samuel Belovič, Alex Rosenberger, Patrik Cienky, Tomáš Ďurko, Hani Al-Zabidi, Tobias Gurbaľ, Adriano Sási, Jakub Kovalčík, Tomáš Šomják

        • 1. miesto
        • Super Florbal · Okresné kolo · 2022/2023
        • Matúš Király, Roland Bača, NIkita Rievienko, Jakub Petráš

        • 1. miesto
        • Stolný tenis žiaci · Okresné kolo · 2022/2023
    • Domáce kolo

        • Adela Petriláková

        • 1. miesto - KUMITE
        • Žiacka liga v karate · Domáce kolo · 2022/2023
        • Adela Petriláková

        • 1. miesto - AGILITY
        • Žiacka liga v karate · Domáce kolo · 2022/2023
        • Adela Petriláková

        • 3. miesto - KATA
        • Žiacka liga v karate · Domáce kolo · 2022/2023
    • 2021/2022

    • Regionálne kolo

        • Martin Biák

        • 1. miesto
        • Kia Golf cup Motor CAR Košice · Regionálne kolo · 2021/2022
        • Jakub Gužik

        • Najlepší hráč turnaja
        • Turnaj prípraviek · Regionálne kolo · 2021/2022
    • Medzinárodné kolo

        • Filip Nehoda

        • 2. miesto
        • Medzinárodný basketbalový turnaj · Medzinárodné kolo · 2021/2022
    • Celoštátne kolo

        • Filip Nehoda

        • Najlepší strelec turnaja
        • Majstrovstvá SR · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Filip Nehoda

        • All Stars výber
        • Majstrovstvá SR · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Viktor Vojtko

        • 1. miesto
        • Grimmy Dance Cup · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Viktor Vojtko

        • 3. miesto
        • Majstrovstvá SR · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Vanda Vašková

        • 1. miesto - 100 m prsia
        • VC Dolného Kubina - Žinčicový míting · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Vanda Vašková

        • 1. miesto - 200 m prsia
        • VC Dolného Kubina - Žinčicový míting · Celoštátne kolo · 2021/2022
        • Vanda Vašková

        • 2. miesto - 100 m znak
        • VC Dolného Kubina - Žinčicový míting · Celoštátne kolo · 2021/2022
    • Kontakty

      • Základná škola Užhorodská 39, Košice
      • riaditel@zsuzhorodska.sk
      • +42155/646 12 04
      • Užhorodská 39, Košice 040 11 Košice Slovakia
      • 31263071
      • 2021364521
      • Škola: Prima banka Slovensko, a. s., č. ú.: 0501917001/5600 ŠKD: SK70 5600 0000 0005 0191 0002 Školská jedáleň: SK52 5600 0000 0005 0191 1005
      • Jana Pisková jana.piskova@zsuzhorodska.sk 0911 142 144
      • Oľga Hudžíková olga.hudzikova@zsuzhorodska.sk 0911 897 589
      • Každý pedagogický zamestnanec má mailovú adresu v tvare: meno.priezvisko@zsuzhorodska.sk Menný zoznam pedagogických zamestnancov nájdete na v sekcii ŽIACI A RODIČIA.
      • zuzana.masarovicova@zsuzhorodska.sk
      • zuzana.masarovicova@zsuzhorodska.sk
    • Prihlásenie