Dňa 17.6.2026 sa v priestoroch EP Popradská 86 v Košiciach uskutočnilo podujatie, na ktorom najúspešnejší riešitelia okresných kôl predmetových olympiád a postupových súťaží prevzali dioplomy za umiestnenie a vecné ceny.
Z našej školy boli pozvaní žiaci Mia Kopčová a Simona Sztraková - Hviezdoslavov Kubín, Radoslav Paljus - Geografická a Biologická olympiáda, RNDr. Ingrid Hricová - predsedníčka okresnej komisie Biologickej olympiády.
Súťažiacim ešte raz blahoželáme a ďakujeme za skvelú reprezentáciu školy.