• Výtvarná súťaž

• Hlasovať (lajkovať) môžete na facebooku: Základná škola Užhorodská 39, Košice - príspevky | Facebook

Výtvarná súťaž o knižnú odmenu

Keďže MAREC je MESIAC KNIHY, v súvislosti s tým vyhlasujeme súťaž

"O najkrajší návrh na obal knihy"

Ako sa môžete zapojiť:

autor návrhu pošle svoj návrh (foto), spolu so svojim menom na e-mail sutaze@zsuzhorodska.sk do nedele - 28. 03. 2021 do 14.00 h

v popoludňajších hodinách budú zverejnené všetky návrhy a môže sa začať hlasovať

zbierate "lajky" do 31. 03. 2021 do 12.00 h, kedy sa hlasovanie uzavrie a následne bude zverejnený víťaz.

Nakresli, odfoť, pošli a zbieraj lajky ...

• Poďme sa rozprávať

• Milí rodičia, kolegynky a kolegovia,

nové ťažkosti si vyžadujú nové rozhovory o nových riešeniach.

Neviete si s niečím rady? Alebo by ste chceli prehodiť pár slov s niekým, kto nie je členom Vašej domácnosti? :)

Pripravte si dobrý čaj alebo kávu a Poďme sa rozprávať, tentokrát na tému: “Ako to zvládať?”

Budem sa na Vás tešiť/na Vás čakať v stredu 17.3.2021 o 16:00 hod. na platforme meet. Link na prihlásenie Vám zašlem prostredníctvom EduPage v priebehu stredy.

Ak sa pýtate, či je to povinné - nie, nie je. Toto stretnutie nie je povinnosťou, ale priestorom a možnosťou pre nás všetkých odovzdať si skúsenosti a podporiť sa navzájom.

S pozdravom, aj Vaša školská psychologička Slávka Trebuňáková

• Online stretnutie rodičov všetkých budúcich prvákov

• Srdečne pozývame rodičov  všetkých budúcich  školákov na online stretnutie.  Stretnutie sa uskutočni prostredníctvom aplikácie GOOGLE  meet. O link na pripojenie požiadajte na adrese: jana.nimcova@zsuzhorodska.sk.

Na online stretnutí sa  dozviete:

- Odpovede na všetky Vaše otázky

- Čo by mal vedieť zákonný zástupca o zápise

- Čo by mal Váš predškolák vedieť pred vstupom do školy

Stretnete  sa s riaditeľom školy, učiteľkami  budúcich  prvých ročníkov, školskou psychologičkou a špeciálnou pedagogičkou.

Tešíme sa na vás

• Súťaž o kolobežku alebo smart hodinky

• Máš chuť si zasúťažiť? Chceš vyhrať kolobežku (1. stupeň) alebo smart hodinky (2. stupeň)?

Technická unverzita v Košiciach pripravila pri príležitosti Dňa vody (22. marec) pre žiakov základných škôl takého súťaže o zaujímavé ceny ;-)

• Užhorodská 39, Košice
        • Ing. Miriam Baniková miriam.banikova@zsuzhorodska.sk 0911 897 589