• Rekonštrukčné práce na zadnom dvore.

• Prosíme Vás o dôsledné dodržiavanie zákazu vstupu na zadný dvor z dôvodu rekonštrukcie strechy.

• POZOR ZMENA od 28.10.2019!!! Oznamujeme rodičom, že dochádza k ZMENE: ODHLASOVANIA SA ZO STRAVY

Deti sú prihlásené každý deň na obed automaticky, v prípade, že dieťa NEPRÍDE NASLEDUJÚCI DEŇ NA OBED – rodič je povinný ho odhlásiť do 14:00 hod. deň vopred. (napr. obed na utorok – odhlásiť do pondelka 14:00 hod.)

V prípade choroby alebo nepredvídanej udalosti je možné dieťa odhlásiť do 8:00 hod. ráno v prvý deň choroby na celú dobu neprítomnosti dieťaťa v škole.

Ak si dieťa obed, ktorý NEBOL ODHLÁSENÝ neprevezme t.j. NEODČIPUJE – obed hradí rodič v plnej výške.

Čipovanie dochádzky a obeda je povinné kvôli evidencii dotácie.

V prípade zabudnutia čipu je potrebné to zapísať do zošita, ktorý je pri okienku v školskej jedálni.

Odhlasovanie príp. prihlasovanie je možné:

1. do 14:00 hod. na nasledujúci deň:

• Cez EDUPAGE

• Zaslaním SMS na t.č. 0911 897 589

• Zaslaním mailu na adresu jedalen.zsuzhorodska@gmail.com

• Zapísaním sa do zošita v jedálni

1. Ráno do 8:00 hod. v prípade choroby a nepredvídateľnej udalosti

• Osobne u vedúcej ŠJ

• Telefonicky na t.č. 0911 897 589

RNDr. Mikuláš Tóth

riaditeľ školy

• Odhlasovanie sa z obedov

• Odhlasovanie sa z obedov je možné už aj z tejto webovej stránky aj z mobilnej aplikácie.

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Jedálny lístok

• Piatok10. 04.