• "Spolu tvoríme školskú knižnicu." - zbierka kníh pre našu školu.

• Našou prioritou v tomto školskom roku je rozvoj čitateľskej gramotnosti našich žiakov. Prosíme Vás, ak máte doma už prečítané knihy, ktoré môžu potešiť a chcete ich venovať  žiakom školy, prineste ich...❤

Srdečná vďaka.

Vaša ZŠ Užhorodská

• Úvodné triedne aktívy pre rodičov žiakov II. stupňa.

• Srdečne vás pozývame na Úvodné triedne aktívy pre rodičov žiakov II. stupňa, ktoré sa uskutoční vo štvrtok 26. 09. 2019 o 17.00 h v Spoločenskej miestnosti. Stretnutia sa zúčastní aj p. vedúca jedálne, ktorá poskytne bližšie informácie o prihlasovaní sa na obedy a odhlasovaní sa z obedov. Rada odpovie aj na vaše otázky.

• Nadpis

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Jedálny lístok

• Piatok10. 04.