• Otvorenie školského roka 2020/2021

Vážení rodičia, milí žiaci,

koniec prázdnin sa nezadržateľne blíži, a tak mi dovoľte, aby som Vás v mene všetkých zamestnancov školy srdečne pozval na Otvorenie školského roka 2020/2021, ktoré sa dňa 2. septembra 2020 z organizačných dôvodov (preventívne opatrenia COVID-19) uskutoční upraveným spôsobom:

2.9. (streda) Všetci žiaci musia prejsť ranným filtrom

Do budovy vstúpia iba žiaci, ktorí nevykazujú známky ochorenia s nasadeným rúškom a bez sprevádzajúcej osoby. Výnimka platí iba pre žiakov 1. roč., ktorých môže sprevádzať 1 dospelá osoba s rúškom po vstupnej dezinfekcii rúk.

1. ročník              7.50  – 9.00  v triedach

2. -  4. ročník       9.10  - 11.00  v triedach

5. – 9. ročník       9.30  - 11.00  v triedach

Po rannom filtri presun žiakov do tried. Povinné rúška pre všetkých žiakov a dezinfekcia rúk, bez prezúvania sa. Program v triedach s triednymi učiteľkami podľa harmonogramu.

Činnosť ŠKD:  pre žiakov 1. – 4. ročníka, ktorí sa prihlásili do ŠKD začína dňom 3. 9. 2020. Z bezpečnostných dôvodov odporúčame pobyt v ŠKD minimalizovať iba na nevyhnutný čas.

Školská jedáleň: dňa 2. 9. 2020 je mimo prevádzky.

Vydávanie obedov začína 3. 9. 2020  žiakom , ktorí odovzdali prihlášku na šk. r. 2020/2021.

Bližšie informácie o stravovaní nájdete TU.

Bližšie informácie o výučovacom procese od  3.9.2020 nájdete TU

RNDr. Mikuláš Tóth

• Zverejňujeme voľné pracovné miesta

V zmysle § 84 zákona NR SR č. 138/2019 Z. z. o pedagogických a odborných zamestnancoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorými sa dopĺňajú niektoré zákony zverejňujeme informáciu o voľnom pracovnom mieste pedagogických a odborných zamestnancov:

Kategória voľného pracovného miesta:

školský špeciálny pedagóg – 100% úväzok,

školský psychológ – 50% úväzok,